Aktorja e njohur zgjedh një emër unik për fëmijën e saj të parë

Aktorja e njohur zgjedh një emër unik për fëmijën e saj të parë

Aktorja që u e njohur për rolin e saj në “High School Musical”, Ashley Tisdale është bërë nënë për herë të parë. Ajo dhe bashkëshorti i saj, Christopher French zgjodhën një emër shumë të vecantë për foshnjën, njofton Insajderi.

35-vjecarja, zbuloi se emri i vogëlushes është Jupiter Iris French dhe erdhi në jetë me datë 23 mars.

Lajmin e bëri të ditur vetë mamaja me anë të një postimi në llogarinë e saj në Instagram.

Në muajin shtator, aktorja kishte zbuluar se është shtatzënë dhe një muaj më vonë njoftoi se po priste një vajzë. /Insajderi.com

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ashley Tisdale (@ashleytisdale)