Aktorja e serialit “Kafeneja jonë” zhvishet në super-market (Foto)

Aktorja e serialit “Kafeneja jonë” zhvishet në super-market (Foto)

Aktorja e serialit “Kafeneja jonë” ka bërë një foto sesion interesant se fundmi.

Ndryshe siç jemi mësuar ta shohim në seriale dhe filma vendor, në këtë foto sesion Doresa Rexha vjen krejt ndryshe.

Përmes disa fotove të publikuar në Instagram ajo ka marre vëmendje me stilin dhe pamjen unike.

Se a bëhet fjale për ndonjë projekt të ardhshëm apo ishte vetëm një foto sesion nga aktorja akoma nuk dihet.

Aktorja momentalisht luan në serialin iStar dhe shumë shpejtë do të jete e pranishme edhe në serialin Kafeneja Jonë, që pritët të filloj në muajin janar.