Aktorja zbulon pasojat e rënda të testimit të shpeshtë për Covid-19

Aktorja zbulon pasojat e rënda të testimit të shpeshtë për Covid-19

Aktorja e njohur, Hillary Duff, ka bërë shumë teste për COVID-19, gjatë xhirimeve për serialin e saj të ri “Younger”. Sidoqoftë, sipas aktores, ajo u desh të kërkonte ndihmë mjekësore pas probleme me syrin e saj gjatë Krishtlindjes, shkruan Metro, njofton Insajderi.

Duke ndarë me ndjekësit e saj se si shkuan festat e fund vitit, ajo siguroi ata se syri i saj është si mos më mirë pasi iu përshkruan disa antibiotikë për të trajtuar infeksionin.

Në një postim në Instagram, ajo tha se syri i saj filloi të ndehej shumë çuditshëm dhe pastaj i shkaktoi shumë dhimbje.

“Syri im filloi të dukej shumë i çuditshëm dhe më dhimbtë…shumë! Kështu që shkova në emergjencë. Del se më ishte infektuar nga të shumë testet për COVID. Por tani syri im është mirë, kisha nevojë për antibiotikë”. /Insajderi.com