Al Pacino feston 77 vjetorin me të dashurën 37 vjeçare

Al Pacino feston 77 vjetorin me të dashurën 37 vjeçare

Al Pacino  ka treguar se akoma e preferon plazhin ndërsa ka festuar 77 vjetorin e lindjes me të dashurën e tij 37 vjeçare.

Legjenda Hollywoodit shënoi ditën e tij të madhe në plazhin e Meksikës me aktoren argjentinase, Lucila Sola.

Lucila kishte veshur bikni të bardha të cilat shfaqnin format e saj të bukura trupore dhe kishte vendosur një kapele në kokë.

Shikoni më poshtë si dukeshin çifti: