Alex këmbënguli se ai është “në një vend të mrekullueshëm” pas ndarjes nga JLO

Alex këmbënguli se ai është “në një vend të mrekullueshëm” pas ndarjes nga JLO

Alex Rodriguez ka këmbënguli se ai është “në një vend të mrekullueshëm” dhe “po ecën përpara” pas ndarjes së tij nga e fejuar, Jennifer  Lopez.

E gjithë kjo erdhi pasi që këngëtarja ka zyrtarizuar romancën e saj të kaluar me Ben Affleck .

“Kam pasur pesë vjet të një jete dhe partneriteti të jashtëzakonshëm dhe gjithashtu me vajzat e mia, kemi mësuar shumë. Dhe tani ne kemi mundësinë ta marrim atë dhe të ecim përpara dhe të themi,” E dini çfarë? Ne “Jemi kaq mirënjohës për pesë vitet e fundit, si t’i bëjmë pesë vitet e ardhshme më të mira për shkak të mësimeve të nxjerra?”, tha Alex.

 

Ai shtoi: “Kështu që unë jam në një vend të mrekullueshëm. Unë jam shumë mirënjohës për atë ku Zoti dhe drita më ka vënë vërtet, dhe me të vërtetë po pres me padurim. Kryesisht për të parë se si vajzat e mia vazhdojnë të zhvillohen|’, ka përfunduar ai.

Kujtojmë që në muajin prill, ish -çifti njoftoi se kishin hequr dorë nga fejesa dhe u ndanë, pasi vendosën të ishin thjesht “miq”.

Jo shumë kohë më vonë, aktorja e Hustlers u rikthye së bashku me fituesin e Oscar Ben , 49 vjeç, me të cilin ishte fejuar në vitin 2002 .

 

JLo u zyrtarizua me yllin e filmit duke postuar një fotografi të tyre duke u puthur në Instagram ndërsa festuan ditëlindjen e saj të 52-të në një mega-jaht 110 milion dollarësh në Itali .

“Ajo ishte gjithmonë e fiksuar pas Ben … Ata gjithmonë e kanë dashur njëri -tjetrin ,” tha një burim më parë për PageSix për JLo./Insajderi.com