Alketa Vejsiu në bashkëpunim me Noizyn, çfarë po ‘kurdisin’ dyshja?

Alketa Vejsiu në bashkëpunim me Noizyn, çfarë po ‘kurdisin’ dyshja?

Noizy dhe Alketa, tingëllon shumë çuditshëm një bashkëpunim mes këtyre dy artistëve.

Të dy në zhanera komplet të ndryshëm arti, por përfundimisht artistët krijojnë.

Alketa Vejsiu sapo ka publikuar në Instagramin e saj një video ku shfaqet së bashku me reperin veshur të dy me rrobat e brand-it të Noizyt, “Illyrian Blood Line”, shkruan Albeu.com.

“Cfare mendoni qe po projektojme me @noizy?
#theking is ready to HIT ! Ready to sing or ready for a very fashionable project?
Fansat e Noizy ne instamessage-in tim po bejne namin! @noizy ishte shume mire😘! Ju do shume! Ka ca super projekte qe do ju kenaqin pa mase! Dhe ka bere me dashuri nje dhurate per ju qe do ta keni gati shume shpejt!
Ky #bornstar ka nje sekret! Nuk e duartokasin rastesisht 100.000 njerez ne shesh ne koncerte!
#happy #projects #soon #staytuned”, shkruan Alketa në Instagramin e saj.