Almeda Abazi dhe burri i saj turk aksidentohen

Almeda Abazi dhe burri i saj turk aksidentohen

Ish- Miss Shqipëria, Almeda Abazi dhe burri i saj turk, Tolgahan Sayışman mbrëmjen e 17 prillit kanë pësuar një aksident.

Dyshja kishin zgjedhur të darkojnë jashtë në një restorant në Kurucesme ku pas përfundimit të ndejës në dalje të parkingut në Stamboll janë goditur me një taksi, shkruan lajmi.net

Për fatin e tyre të mirë gjithçka kaloi vetëm me dëme materiale por jo edhe lëndime në njerëz, e pas kësaj telefonatat drejt çiftit kanë qenë të pandërprera.

Ishte Almeda ajo e cila foli pas aksidentit ku edhe zgjodhi që publikisht t’i falënderoj ata që janë brengosur.

”Falemnderit për mesazhet e bukura, shyqyr Zotit jemi mirë. Aty ku ndodhin aksidente çofshin vetëm dëme materiale e jo njerëzore”, ishin fjalët e saj përkrah një imazhi ku shihet se është mirë.