Almeda Abazi zbulon gjininë e foshnjës që po pret

Almeda Abazi zbulon gjininë e foshnjës që po pret

Aktorja, Almeda Abazi dhë bashkëshorti i saj po ashtu aktor, Tolgahan Sayisman, janë në pritje të ëmbël, njofton Insajderi.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Almeda Sayisman (@almeda92)

Çifti po bëhen prindër për herë të dytë dhe gjininë e foshnjës e zbuluan me anë të një videoje në rrjetet sociale.

Ishte Almeda ajo publikoi videon ku të dy shihen në një rreth familjar, ku po pritet të bëhet zbulimi i gjinisë.

Më poshtë mund të ndiqni të plotë videon që aktorja ka ndarë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Almeda Sayisman (@almeda92)

Çifti u martuan në një dasmë të madhe në Los Angeles në vitin 2017. Djali i tyre Efehan erdhi në jetë në vitin 2019. /Insajderi.com