Andi Artani përlotet në studio

Andi Artani përlotet në studio

Andi Artani i cili u bë i njohur nga emisioni “Per’puthen’, ka befasuar publikun si prezantues pas daljes nga aty.

Pas paralajmërimit që do të moderojë një emision live shumë nga fansat ishin skeptik për suksesin e tij, por siç duket Andi e kishte talent.

Ai ka përfunduar më sukses sezonin e këtij emisioni dhe në episoden e fundit është përmbyllur me befasi për moderatorët dhe stafin që punuan në atë projekt.

Moderatori Andi Artani u përlot në studio pasi u surprizua nga prindërit e tij.

 

Nëpërmjet një videoje prindërit e tij i treguan se sa krenarë ishin për të arriturat e tij.

 

“Jam shumë krenar me të me të arriturat e tij deri më sot. Besoj se ka me arrit shumë më shumë në të ardhmen”, tha babai i tij.

“Në T7 si moderator ka bërë një punë e mahnitshme dhe na ka befasuar. Suksese të mëtutjeshme”, shtoi nëna e tij.

Rikujtomë se emisioni ka filluar nga 12 korrik të këtij viti dhe nuk dihet nëse do të vazhdojë prap më këta prezatues./Insajderi.com