Andi Artani protagonist në videoklipin e këngëtares së njohur

Andi Artani protagonist në videoklipin e këngëtares së njohur

Djali nga Peja, Andi Artani që ka disa muaj në emisionin e dashurisë “Për’puthen”, u bë shpejt një nga personazhet më të diskutuar brenda formatit.

Ai tani do të jetë edhe protagonist në videoklipin e ri të Diona Fonës për këngën “Sheqer”, njofton Insajderi.

Diona Fona publikoi një klip të shkurtër nga videoklipi i ri, ku konkurrenti është interesi i saj romantik.

Sipas postimit të këngëtares, gjithçka është finalizuar dhe kënga e re me videoklip do të lansohet së shpejti. /Insajderi.com

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Diona Fona (@dionafona)