Andrra Destani sërish shtatzënë – zbulon gjininë e foshnjës

Andrra Destani sërish shtatzënë – zbulon gjininë e foshnjës

Gjatë ditës, Andrra Destani konfirmoi lajmin që qarkullonte që disa muaj. Ajo është në pritje të fëmijës së saj të dytë me bashkëshortin e saj, këngëtarin, Sinan Hoxha, njofton Insajderi.

Destani publikoi një fotografi ku shihet me barkun e rrumbullakosur. “Pritja më e ëmbël, e lumtur dhe mirënjohëse për çdo sekondë të jetës, të presim me padurim”, kishte përshkruar ajo postimin.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Andrra Destani Hoxha (@andrradestani)

Në një postim të dytë, ajo shkruan se dëshira e djalit të saj të parë për një vëlla të vogël u realizua. Sinani dhe Andrra po bëhen prindër sërish, dhe në jetë do të vie një djalë.

“Ketë fund vit, esenca e atmosferës festive në familjen tonë është pohimi i lutjeve të Ansit! Falënderuese pafund Zotit, për dhuratën më të bukur të Ansit, një vëlla… Një përkëdhelje e ëmbël për Ansin po vjen…”, shkroi ajo në postimin e dytë. /Insajderi.com

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Andrra Destani Hoxha (@andrradestani)