Angelina Jolie tregon arsyen e divorcit me Brad Pitt

Angelina Jolie tregon arsyen e divorcit me Brad Pitt

Javën e kaluar Brad Pitt u ‘shkëput’ jashtë rezidencës së Angelina Jolie me një biçikletë, pas së cilës njerëzit filluan të spekulojnë nëse ish-çifti mund të pajtohej.

Angelina Jolie dhe Brad Pitt janë ndarë pas kërkesës për divorc nga ana e aktores për shkak të ndryshimeve mes tyre. Angelina dhe Brad u quajtën nga fansat si “Brangelina”, si një prej çifteve më të bukura të kohës së tyre.

Ata u njohën në filmin “Mr. and Mrs. Smith”, i lansuar në vitin 2005. Angelina ka luajtur shumë role në filma si ‘Bone Collector’ dhe ‘Girl Interrupted’ për të cilën fitoi çmimin aktorja më e mirë për Oscar më 1999.

Disa nga paraqitjet e saj mund të shihen dhe vlerësohen. Për shembull, ajo i dha një përpjekje fenomenale Lara Croft, të cilën ajo e luajti në serialin ‘Tomb Raider’ gjithashtu u materializua në ‘Changeling’ dhe më shumë filma të tjerë.

Martesa e Angelina dhe Pitt mori fund kur ajo kërkoi një divorc në vitin 2016. Përveç gjithë kësaj, ajo i ka bërë të gjithë të lumtur në jetën e saj: është një nënë e përsosur që i bëri të gjithë fëmijët e saj të lumtur dhe të jetojnë me gëzim.

Por, Angelina duket se nuk dëshiron të lë hapësirë për pajtim. Ajo thotë se ndarja me Pitt ishte bërë kryesisht për shkak të fëmijëve të saj. Dhe ata gjithashtu e ndihmuan të shërohej nga goditja e zemrës, dhe të gjithë e përqafuan dhe me të vërtetë e bënë të lumtur.

Aktorja së fundi është parë në shëtitje në Los Anxhelos së bashku me vajzën e saj, Vivienne Jolie-Pitt, të cilën e ka me ish-bashkëshortin Brad Pitt, me të cilni ka edhe pesë fëmijë të tjerë të adoptuar. /Insajderi.com