Anita me Ramushin shkojnë në dasmë, ‘nusja’ e Ramushit merr vemendjen me veshjen!

Anita me Ramushin shkojnë në dasmë, ‘nusja’ e Ramushit merr vemendjen me veshjen!

Kandidati për kryeministër të Republikës së Kosovës Ramush Haradinaj, se bashku me bashkëshorten e tij Anitën kanë qenë mbrëmë të ftuar në një aheng familjar.

Në këtë aheng, Ramushi dhe Anita janê paraqitur të veshur elegant dhe me shumë stil, shkruan “Zeri.info”.

Ishte Anita ajo e cila mori vëmendjen me veshjen e saj, ku duket vërtetë bukur dhe e vecantë.