Antonela reagon për herë të parë pas daljes nga BBV

Antonela reagon për herë të parë pas daljes nga BBV

Antonela Berisha ka qenë ndonëse personi më i komentuar në Big Brother Vip.

Ajo ka qenë e eliminuara në edicionin e kaluar, derisa doli nga shtëpia e famshme nga votat e publikut.

Pas largimit, Antonela ka reaguar për herë të parë në rrjete sociale, derisa është shprehur mirënjohëse për mundësinë që i është dhënë.

Ajo falënderoi fillimisht Arbana Osmanin, duke përfshirë edhe autoret dhe regjisorin e emisionit.

Sipas ish-konkurrentes, ky vit ka qenë mjaft i suksesshëm për të, duke përmendur edhe eksperiencën në BBV.

Berisha përndryshe është bërë e njohur për publikun për shkak të pjesëmarrjes në “Përputhen”./Insajderi.com