Anxhela Peristeri tregon hapur pagesën më të lartë që ka marrë për të kënduar

Anxhela Peristeri tregon hapur pagesën më të lartë që ka marrë për të kënduar

Anxhela Peristeri tashmë është edhe fituese e “Festivalit të Këngës” dhe do të na përfaqësojë në Eurovizionin e këtij viti, njofton Insajderi.

Pas triumfit të saj, ajo dha një intervistë për Alaudin Hamitin në emisionin “NIN”, duke ndarë shumë detaje nga jeta personale dhe ajo profesionale.

Ndër të tjera, ajo ka treguar hapur edhe pagesën më të madhe që ka marrë për të kënduar gjatë rubrikës së emisionit “Haje ose Thuaje”.

“8 mijë euro”, ndërkohë që tha se ka pasur edhe vlera shumë më të ulëta se kaq. /Insajderi.com