Anxhelina kthehet në zeshkane, shkëlqen në fustan të kaltër

Anxhelina kthehet në zeshkane, shkëlqen në fustan të kaltër

Prej kohësh këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj shfaqet si një bionde, e cila tërheq gjithnjë vëmendje me postimet e saj, këtë herë ajo ka vendosur të bëjë një ndryshim në pamje.

Bukuroshja, e cila jeton dhe vepron prej vitesh në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, së fundmi është shndërruar në një zeshkane tërheqëse. Ajo ka publikuar disa fotografi në llogarinë e saj zyrtare, Instagram, përmes të cilave prezanton dukjen e re.

Krahas pamjes, këngëtarja Hadërgjonaj mori vëmendje edhe me fizikun atraktiv, gjë që e bën të veçohet edhe nga artistet e tjera.

Duke qenë se me këtë stil të flokëve nuk e kemi parë thuajse moti, bukuroshja padyshim se duket në top formë dhe i shkon tejet shumë asaj.

Gjurmët e Albin Kurtit dhe fëmijëria e tij

Gjurmët e Albin Kurtit dhe fëmijëria e tij Rrëfimet ekskluzive të familjarëve dhe të afërmve të Albin Kurtit.Morëm rrugën për të takuar personat që rrëfejnë për herë të parë fëmijërinë e Albin Kurtit, kësaj here nga vendi prej nga e ka prejardhjen ai, në fshatin Sukubinë të Malit të Zi.- Çfarë kishte fiksim Albin Kurti?- Pse e linte në gjysmë lojën me fëmijët e tjerë?- Cili ishte sporti dhe lënda që i pëlqente më së shumti kryeministrit në ardhje?- Pse babai i tij nuk e ndihmonte në detyrat e matematikës?Të gjitha këto do të mund t`i kuptoni në reportazhin e realizuar nga Insajderi në Sukubinë, Katërkollë e Ulqin.

Gepostet von Insajderi am Donnerstag, 31. Oktober 2019