Arbana Osmani shtatzënë sërish? Xhemi Shehu sqaron si qëndron e vërteta

Arbana Osmani shtatzënë sërish? Xhemi Shehu sqaron si qëndron e vërteta

Xhemi Shehu ka treguar nëse Arbana Osmani është vërtetë shtatzënë për herë të dytë.

Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu shfaqen shumë shpesh bashkë në publik.
Në një fotografi që e publikuan së fundi, Arbanës i shihej paksa barku i fryrë dhe kjo mjaftoi që të fillonin thashethemet për shtatzëni të dytë të saj.

Por, ishte mikesha e saj ajo e cila mohoi këto pretendime, pasi iu përgjigj një komentuesi i cili shkroi “Vetëm unë e pashë që Arbana është shtatzënë?”.

“Poo …do bëjë një gjel deti”, ishte përgjigja e Xhemit.

Ndërsa, më tej ajo ripostoi sërish foton dhe ka shkruar “Ka akoma librin e dytë në bark”.