Arbenita Ismajli i bën diss Feros: “I’m nobody’s ex. They are all dead to me”

Arbenita Ismajli i bën diss Feros: “I’m nobody’s ex. They are all dead to me”

Modelja e njohur shqiptare Arbenita Ismajli që jeton dhe vepron në Angli, përmes një foto të postuar në Instagram ka bërë një koment interesant.

Ajo në foto ka shënuar “I’m nobody’s ex. They are all dead to me”, e gjithë kjo duket se vjen pas provokimit të Feros që bëri sot, duke postuar një foto me përshkrimin “Ja me kënd e kam tradhtuar Arbeniten”.

Fero ka shpërndarë një foto në Instagramin e tij me një përshkrim interesant “Qe me kon e kom Tradhtu Arbeniten”.

Qifti u përfol shumë kohet e fundit për ndarjen e tyre, e me këto komentet e fundit ata kanë nxitur akoma më shumë mediat rozë.

Mirëpo Arbenita vetëm pak minuta pas publikimit të fotos ka hequr përshkrimin.