Arbenita Ismajli mohon lajmet për shtatëzëninë

Arbenita Ismajli mohon lajmet për shtatëzëninë

Arbenita dhe Fero që nga fillimet e lidhjes së tyre u bënë burim thashethemesh për mediat.

Prej ditësh tashmë u aludua që dyshja janë martuar mirëpo deri më tash asnjëri nga ta nuk ka dhënë përgjigje për këtë.

Së fundmi, Arbenita u përgjigj në njërin nga postimet e saj, në pyëtjet që ndjekësit e saj ia parashtronin.

Njëra nga këto pyetje kishte të bënte nëse modelja është shtatzënë, gjë në të cilën Arbenita u përgjigj me një “jo”, të cilën e kishte shoqëruar edhe më një emoji./Insajderi.com