Arbenita Ismajli në formë edhe me barkun e rrumbullakosur

Arbenita Ismajli në formë edhe me barkun e rrumbullakosur

Modelja shqiptare, Arbenita Ismajli dhe reperi Fero, pritet që së shpejti të bëhen prindër për herë të parë.

Fero ditën e djeshme përmes një postimi në Instagram ka berë të ditur gjininë e foshnjes, duke treguar se po presin një vajzë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by FERO (@ferofera)

 

Modelja duket se është duke shijuar muaj e fundit të shtatëzanisë, ku nuk ka hezituar t’i publikoj  disa foto ku duket shumë në formë me barkun e rrumbullakosur.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli)

Çifti gjatë këtij muaji  kurorëzoi dashurinë e tyre me martesë dhe pak ditë më vonë ata njoftuan për fëmijën në pritje.

Ata janë së bashku për më shumë se dy vite edhe pse u tha se ka disa kriza në romancën e tyre./Insajderi.com