Arbenita ka një mesazh për të gjitha femrat

Arbenita ka një mesazh për të gjitha femrat

Arbenita ia publikoi Feros një imazh, me të cilin tregon se si e shikon kur ajo gjendet para tij.

Arbenita dhe Fero janë ndër çiftet më të komentuara të shoubizit në vend.

Së fundi, modelja publikoi një fotografi bashkë me reperin, të cilën e kishin realizuar gjatë vizitës në Zvicër.

Por, në atë imazh ajo shfaqi Feron të habitur krejtësisht para bukurisë së të dashurës, të cilën po e mbante në prehër.

Teksa Arbenita po e shikonte duke buzëqeshur, Fero nuk përmbahej dhe po kafshonte buzën.

“Zonja, nëse partneri nuk ju shikon në këtë mënyrë, hedhne në mbeturina”, ka shkruar ajo sipër fotografisë së Feros.