Arbenita ndan foton e ëmbël me vajzën

Arbenita ndan foton e ëmbël me vajzën

Modelja e njohur, Arbenita Ismajli u bë nënë për herë të parë, para disa ditësj, njofton Insajderi.

Arbenita dhe reperi Fero, u bënë prindër të një vajze, të cilën e pagëzuan me emrin Nina.

Në ditën e lindjes, ajo humbi babanë dhe si duket kjo ishte arsyeja që nuk ishte aktive në rrjete sociale.

Por, më në fund Arbenita vendosi të ndajë me ndjekësit e saj në Instagram një foto bashkë me vogëlushen.

Megjithatë, edhe kësaj radhe duke ia mbuluar fytyrën./Insajderi.com