Arbenita Ismajli: Nuk kam shikuar asnjëherë pornografi dhe jam e lumtur për këtë

Modelja ka treguar se nuk ka shikuar kurrë ponorgrafi

Arbenita Ismajli: Nuk kam shikuar asnjëherë pornografi dhe jam e lumtur për këtë

Modelja e njohur, Arbenita Ismaili ka thënë se asnjëherë nuk ka shikuar video pornografike dhe se është e lumtur për këtë.

E dashura e reperit, Fero ka publikuar një Instagram një fushatë kundër faqeve pornografike të cilët përfitojnë nga dhunimet e grave dhe i publikojnë ato në publik. Për këte ka nisur edhe një hetim.

“Jam e lumtur që nuk kam parë asnjëherë porno në jetën time”!, ka shkruar Arbenita. /Insajderi.com/