Arbenita po çmendet pas Feros, shikoni komentin që ia ka lënë

Arbenita po çmendet pas Feros, shikoni komentin që ia ka lënë

Fero e ka publikuar një foto në Instagram dhe komenti i Arbenitës ra në sy.

Modelja Arbenita Ismajli dhe reperi Fero janë ndër emrat e njohur të estradës shqiptare të cilët pëlqehen shumë nga publiku.

Çifti i njohur tashmë janë ndër emrat më të komentuar dhe kjo po ndodh prej fillimeve të para të lidhjes së tyre.

Bazuar në postimet në rrjete sociale e kanë dëshmuar se janë shumë të dashuruar me njëri-tjetrin, sidomos Arbenita me një koment të fundit pranë një fotografie të Feros në Instagram.

“Buza buza”, i ka komentuar Arbenita në foto atij.