Arbenita pozon në bikini, eskalon Fero me koment – foto

Arbenita pozon në bikini, eskalon Fero me koment – foto

Modelja e famshme Arbenita Ismajli ka bombarduar Instagramin me një serë fotosh provokative.

Ndër komente të shumta ajo ka marrë edhe një koment interesant nga i dashuri i saj Fero.

Fero njihet për qasjen e tij kontroverse në rrjetet sociale, por komenti “Fuck You” në foton e të dashurës së tij nuk pritej.

Fero dhe Arbenita mbeten ndër qiftet më të përfolura në mediat rozë.