Ardian Bujupi publikon “Nichts fur immer”

Ardian Bujupi publikon “Nichts fur immer”

Artisti Ardian Bujupi ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor që mban titullin “Nichts fur immer”, njofton Insajderi.

Muzika është punuar nga producentët Maxe, Neal dhe Alex, teksa tekstin e saj e ka shkruar vet Ardiani.

Regjisori i klipit është Dominik Braz Bittrich.

Ardiani përndryshe vazhdon të jetë shumë i angazhuar me projekte muzikore në tregun vendosur dhe atë gjerman, teksa është një artist mjaft i dëgjuar dhe i pëlqyer në të dyja tregjet./Insajderi.com