Ariana Grande paguhet dyshish më shtrejtë se Beyonce

Ariana Grande paguhet dyshish më shtrejtë se Beyonce

Kryesuesja e festivalit Coachella, Ariana Grande pas performimit të saj në festival është paguar me 8 milion dollar.

Kjo shumë i ka shokuar shumë adhurues të festivalit pasi që vitin e kaluar këngëtarja Beyonce ishte paguar shumë më pak.

“Beyonce vitin e kaluar kishte kryer punën e saj, ndërsa tani Coachella është kthyer në konkurs qesharak dhe i duhen këngëtarë të fortë dhe vetvetja sikurse Ariana” ,ka thënë producenti i Grandes.

Ndërsa fansat u tërbuan pasi morën lajmin e pagesave ndaj këngëtareve duke thënë se është absurde dhe e pa pranueshme që ajo të paguhet dyfish më shumë se Beyonce.