Arjola Demiri: Është e tmerrshme të rritesh në Tropojë

Arjola Demiri: Është e tmerrshme të rritesh në Tropojë

Aktorja shumë e dashur  për publikun Arjola Demiri  ishte së fundmi e ftuar në  emisionin “Ftesë në 5” ku floën për jetën e sa profesionale.

Aktroja bëri bujë  të madhe  teksa po luante shfaqjen “Dashuritë e virëgjereshës Madalenë”, dhe asaj iu deshtë ta shfaq skenën e masturbimit në këtë shfaqje.

Shfaqja me autur Ridvan Dibra dhe regji të Ben Apollonit, tregon etapat kyçe në jetën e një femre. Aktorja skenën e masturbimit e cilësoi normale dhe të pranueshme  për çdo actor.

Aktorja është lindur dhe rritur në Tropojë dhe tregoi se ka pasur një fëmijëri të vështrirë.

“Ka qenë shumë e vështirë të rritesh në Tropojë, siç është e vështirë të rritesh në çdo cep të  Shqipërisë. Sidomos periferitë janë të vështira, janë zona shuëm të vështira për vajzat. Mentaliteti ka qenë shumë i ashpër. Do mbylleshe në shtëpi në ora një e gjys pas mësismit, nuk do dilje jashtë të luaje, erdhi  97′.

Ishtë shumë e tmerrshme të ishe vajzë  në Tropojë”, u shpreh Arjola.