Arilena Ara në formë të mirë, pozon nga palestra

Arilena Ara në formë të mirë, pozon nga palestra

Është njëra ndër këngëtaret më të komentuara në media për punën e saj, Arilena Ara njihet për sukseset e saj edhe jashtë vendit.

Ajo së fundmi ka publikuar një foto nga palestra, ku pranë saj qendron trajneri i saj.

Arilena Ara tregon një nga mënyrat se si e kalon vikendin.

Arilena ka vënë në pah linjat perfekte trupore në fotografinë që e publikoi në Instagram, ndërsa mbishkrimi që ia la fotos ishte “Unë dhe trajneri im mbresëlënës”.

Kujtojmë se Arilena së fundi ishte pjesë e jurisë në ‘The Voice Of Albania’, audicion ky i cili ka përfunduar para një jave.