Arilena tregon reagimin e nënës së saj pasi pa skenën provokuese me Dafinën

Arilena tregon reagimin e nënës së saj pasi pa skenën provokuese me Dafinën

Këngëtarja, Arilea Ara shumë rrallë paraqitët në intervista dhe ato që i ka janë shumë të pakta.

Ajo së fundi ka qenë në një lidhje ‘Skype’ në emisionin “Goca dhe Gra” në Top Channel, i cili ka filluar transmetimin.

Arilena gjatë bisedës më gocat e studios ka qenë duke u stërvitur në palestër.

Ajo është pyet në lidhje më bashkëpunimin më këngëtaren, Dafina Zeqiri e cila ka deklaruar që qysh në takimin e parë kanë pasur një kimi dhe energji positive me të.

 

Pas kësaj, moderatorja Fatma e ka pyetur se çfarë tha mami pasi pa klipin.

 

Arilena kësaj pyetje i përgjigjët më shumë sportivitet duke thënë; “Bukur shumë, para kësaj i bëra edhe një shaka ku i thashë dëgjo tani do të shohësh Arilenën dhe do të mësosh gjëra të reja për të. Por ajo më njeh dhe unë ashtu jam në jetën reale madje qesh ndonjëherë kur njerëzit në publik thonë o sa engjëllore, o sa e mirë”.

Gjithashtu Arilena ka shtuar se nënën e saj e sheh si frymëzim për mënyrën si e ka rritur dhe për gruan e fortë që ajo është.

Arilena dhe Dafina kanë sjellë projektin “ Thirre policinë”, i cili është pritur shumë mirë nga publiku./Insajderi.com