Aristela Lekën e kemi parë më parë edhe në këtë format shfaqjeje

Aristela Lekën e kemi parë më parë edhe në këtë format shfaqjeje

Aristela Leka është një nga purjet më të reja në “Për’puthen”. Mes saj dhe Sara Malaj, u fut kjo e fundit mirëpo pak javë më vonë emisionit të dashurisë iu bashkëngjit edhe Aristela, njofton Insajderi.

Fillimisht mund t’u jetë dukur një fytyrë e njofshme, dhe së fundmi publiku e gjeti se ku e kishin parë Aristelën edhe më herët.

Ajo ka qenë pjesë e një episodi të shfaqjes online të “Hostel By Anabel”. /Insajderi.com