Arnold Schwarzenegger tani ka një rol shumë të rëndësishëm në jetën e tij

Arnold Schwarzenegger tani ka një rol shumë të rëndësishëm në jetën e tij

Arnold Schwarzenegger ka shumë role të së kaluarës dhe të së tashmes – baba, aktor, bodybuilder, biznesmen dhe ish guvernatori i Kalifornisë.

Dhe 73-vjeçari ka marrë një rol të ri – atë të gjyshit, njofton Insjaderi.

Vajza e tij Katherine, e cila është një autore, njoftoi në mediat sociale të hënën (10 gusht) se ajo ka lindur një vajzë foshnje. 30-vjeçarja, e cili është i martuar me aktorin e Hollivudit Chris Pratt, ka shkruar: “Ne jemi përtej emocionuar për të njoftuar lindjen e vajzës sonë Lyla Maria Schwarzenegger Pratt”.

Katherine Schwarzenegger Chris Pratt baby

Aktori dhe ish gruaja e tij Maria Shriver u kapën nga paparacët, teksa po vizitonin mbesën e tyre.

Arnold u pa me një cigare në gojë ndërsa ai dhe ish-gruaja e tij, 64 vjeçare, ndërsa po bëheshin gati për të mirëpritur ngaa spitali vajzën e tyre, Katherine. Atyre u bashkuan edhe dy fëmijët e tjerë të tyre, Christina dhe Christopher, megjithëse djali Patrick nuk ishte me ta në këtë vizitë por i kishte dërguar vogëlushes një dhuratë. /Insajderi.com

New Grandparents, Arnold Schwarzenegger and Maria Shriver are seen visiting daughter Katherine

Burimi: Metro.co.uk