Arrestohen tri femra dhe një mashkull në Prishtinë – dyshohen për përfshirje në prostitucion

Arrestohen tri femra dhe një mashkull në Prishtinë – dyshohen për përfshirje në prostitucion

Policia e Kosovës ka raportuar se gjatë ditës së djeshme, në Prishtinë ka arrestuar një mashkull dhe tri femra.

Të njëjtit dyshohet se kanë kryer veprën penale mundësim ose detyrim në prostitucion.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit pas intervistimit lirohen në procedurë të rregullt./Insajderi.com