Arsimi zbulon kur do të lansohet “Columbiana” e shumëpritur

Arsimi zbulon kur do të lansohet “Columbiana” e shumëpritur

Projekti muzikorë i shumëpritur nga dy ish – konkurentët e “Për’puthen”, do të lansohet nesër.

Bëhet fjalë për duetin mes Arsim Abduli dhe Eri Aga.

Dyshja do të publikojnë këngën në ora 12:00, me titull “Columbiana”, bashkangjitur dhe me videoklip.

Lajmin e ka bërë të ditur Arsimi përmes një postimi në InstaStory.

“Ju përshëndes të gjithëve, faleminderit për suportin, dhe dua të ju them që kënga (columbiana), nesër në ora 12:00 në YouTube do të jetë, ju dua shumë”, ka shkruar ai. /Insajderi.com