Arsyeja e Jennifer Lopez për ndarje nga i fejuari është pikëlluese

Arsyeja e Jennifer Lopez për ndarje nga i fejuari është pikëlluese

Detaje të reja të raportuara në lidhje me ndarjen e Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez po dalin në dritë.

Revista People publikoi një artikull të mërkurën, 21 prill, duke përshkruar arsyet e përfolura që çifti vendosi t’i japë fund gjërave dhe është shumë e trishtueshme, njofton Insajderi.

Sipas artikullit, Lopez vendosi të ndahej nga Rodriguez sepse nuk mund t’i “besonte” plotësisht. “Ajo ka qenë në mjerim”, tha një burim për People. “Dhe nuk mendova se ishte në interesin e saj më të mirë të qëndronte me Alex”.

Ky burim shtoi se Lopez “këmbënguli” në ndarjen: “Ka shumë çështje që nuk janë zgjidhur”.

Një tjetër person i brendshëm i tha People se bllokimi i COVID-19 vetëm sa shtoi çështjet e çiftit. “Të dyve u pëlqente të kalonin më shumë kohë së bashku si familje, por ishte e vështirë të mbanin atë shkëndijë të veçantë kur shiheshin çdo ditë”, tha ky person. /Insajderi.com