Arta Nitaj e harroj Ramazanin, nuk po ndalet me provokime!

Arta Nitaj e harroj Ramazanin, nuk po ndalet me provokime!

Aktorja dhe modelja e njohur shqiptare, Arta Nitaj, e ka marrë sërish vëmendjen.

Edhe ajo si pothuajse të gjithë emrat e njohur po qëndron aktive në ‘TikTok’, aty ku po bën lëvizje provokative në cilat më pas po i publikon në llogarinë e saj në Instagram.

Në postimin e fundit teksa po bënte lëvizje provokative, Arta e ka zbuluar barkun ndërsa vathi në të e bënte të dukej akoma më seksi.

Review ju sjell fansin e flakt të Hashim Thaçit