Arta Nitaj me vallëzim të nxehtë në koncert, e dridh belin sikur të ishte valltare arabe

Arta Nitaj me vallëzim të nxehtë në koncert, e dridh belin sikur të ishte valltare arabe

Ndonëse për asgjë tjetër, për linjat trupore merr komente me të madhe.

Fjala është për aktoren, Arta Nitaj e cila duket se ia ka marrë dorën provokimeve, goxha mirë, shkruan Insajderi.

© Arta Nitaj [instagram]

Ajo këtë të marte ka publikuar disa imazhe të njëpasnjëshme të cilave krejt në fund ua ka bashkangjitur edhe një video ku shihet krah shoqes së saj që në “Instagram” figuron si Stina Bojku.

E veshur ngusht me një fustan i cili i lë zbuluar bashkun e sheshtë dhe i nxjerr në pah asestet e bujshme, këtë mbrëmje aktorja ka rrëmbyer vëmendjen e shumë të pranishmëve.

© Arta Nitaj [instagram]

Derisa po argëtoheshin, Nitaj e ka parë të nevojshme të ndajë me publikun edhe një sekuencë ku e dridh belin në stilin e valltareve arabe.

Duket që në vendin arab siç është Dubai aktorja nuk ka qëndruar kot, të paktën gjithë këtë kohë shihet ta ketë perfeksionuar vallëzimin në mënyrën siç duan sheikët e Arabisë.

/ © Insajderi /