Arta Nitaj sapo ndezi Instagramin me foton nudo

Arta Nitaj sapo ndezi Instagramin me foton nudo

Aktorja dhe modelja kosovare Arta Nitaj ka postuar një foto tepër të nxehtë në rrjetet sociale

Arta, njihet për foto të tilla, por kjo e fundit i tejkalon pritjet e fansave të saj.

Ajo ka shkruar vetëm numrin “3.” Poshtë kësaj fotoje derisa shihet tërësisht e zhveshur dhe mbulon trupin vetëm me një batanije.

Kujtojmë se Arta u bë e njohur si aktore nga seriali “O sa mirë”, ku portretizonte një karakter të një vajze të llastuar nga Peja me emrin Xhesika.