Arta prezanton makinën e saj të re

Arta prezanton makinën e saj të re

Është e njohur për luksin që jeton.

Aktorja dhe modelja Arta Elezaj vazhdon të josh të gjithë me jetën dhe luksin e saj.

Bukuroshja e cila vishet me veshje të markave më të shtrenjta dhe lirisht mund të shtyhet edhe me miliarderen më të re në botë, Kendall Jenner, sot është para një makine të re.

Ajo nuk e ka treguar markën e makinës por shihet se asaj ia ka vënë disa zemra në komentin poshtë saj, duke aluduar se ka një makinë të një marke të re.

Edhe më parë Arta është parë duke vozitur makina të shtrenjta.

Bukuroshja kosovare më parë kishte një makinë të markës Range Rover, makinë kjo që çmimi më i vogël i saj është 30 000 euro.