ASAP Rocky nxit thashetheme se do të kalojë Krishtlindjet me Rihannna

ASAP Rocky nxit thashetheme se do të kalojë Krishtlindjet me Rihannna

ASAP Rocky nxiti thashetheme se ai do të kalonte Krishtlindjet me Rihanna, ndërsa u nis në Barbados.

I fotografuar duke mbërritur në vendin e Rihanna’s, ASAP – emri i vërtetë Rakim Mayers – u pa në aeroport i veshur me një bluzë të bardhë, pantallona dhe një maskë fytyre.

Rihanna, 32, udhëtoi për në Karaibe javën e kaluar, megjithëse këngëtarja e Umbrella mori një avion privat.

Të dy kanë njohur njëri-tjetrin për vite me radhë dhe kanë punuar herë pas here së bashku, por kanë ndezur thashethemet e romancës në muajt e fundit./Insajderi.com

Mirror