Atdheu vozite më shpejtësi marramendëse në tunelin e Kalimashit

Atdheu vozite më shpejtësi marramendëse në tunelin e Kalimashit

Konkurrenti i emisionit “Për’puthen” edhe pas daljes nga emisioni ka arritur që ta mbajë vëmendjen e publikut.

Ai është duke e vazhduar jetën në mes Kosovës dhe Shqipërisë për shkak të angazhimeve më punë që ai i ka.

Së fundi ai ka postuar një video duke vozitur në tunelin e Kalimashit me një shpejtësi marramendëse.

Me këtë gjë ai ka rrezikuar vetën edhe personat e tjerë që ndodheshin në komunikacion.

Në anën tjetër, Atdheu javë të fundit është përfolur për një lidhje dashurie me Bora Zemanin, por që ishte moderatorja e cila demantoi lajmet për dyshen në fjalë./Insajderi.com