Atmosfera në maksimum, fansat këndojnë njëzëri me Unikkatilin

Atmosfera në maksimum, fansat këndojnë njëzëri me Unikkatilin

Reperi i njohur, Unikkatil mbrëmë mbajti koncert në stadiumin “Adem Jashari”, në Mitrovicë.

Numri i fansave që ishin pjesëmarrës ishte shumë i madh dhe atmosfera arriti maksimumin. Stadiumi të gjithë njëzëri po këndonin këngët e reperit të njohur.

Koncertet e tij numërohen me gishta, si ai në Prishtinë, Zvicër dhe Durrës dhe i rradhës ishte në Mitrovicë.

Më poshtë mund të shihni pamje nga atmosfera madhështore: