Aurela Hoxha vallëzon me vallën e Tropojës në bikini mbi jahtin luksoz

Aurela Hoxha vallëzon me vallën e Tropojës në bikini mbi jahtin luksoz

Aurela Hoxha ka tërhequr të gjithë vëmendjen së fundmi me një video të postuar në Instagram ku shfaqet  duke kërcyer vallën e Tropojës në jaht e veshur me bikini.

Mirëpo ky fakt nuk i ka pëlqyer fansave  shumë dhe  e kanë kritikuar modelen që po  kërcen me bikini.

“Kjo nuk është këngë për tu kërcyer  me këtë zhveshje. Eshtë një perlë e folklorit shqiptar po që shumë gjynah sepse nuk i shkon për shtat kjo video”,  i shkruan një komentuese.

“Epo në plazh nuk mund të  ket njeri  veshjen tradicionale me vete. Më vjen keq”, i përgjigjet Aurela.