Baby G bëhet nostalgjike për Feron: Ka qenë një dhuratë e mirë për ditëlindje

Baby G bëhet nostalgjike për Feron: Ka qenë një dhuratë e mirë për ditëlindje

Para disa kohësh Baby G dhe reperi Fero ishin në lidhje romantike me njëri-tjetrin. Gjithçka nisi, pasi ata të dy patën një bashkëpunim dhe më pas dolën disa foto intime të të dyve.

Kurse së fundmi Fero është në një lidhje me modelen Arbenita Ismajli. Por, Baby G është bërë nostalgjike, ajo është kthyer pas në kohë dhe ka postuar në Instastoryn e saj, pamje nga klipi me Feron.

Po ashtu ajo ka shkruar:

“Këtë këngë e kam publikuar për ditëlindjen time, ka qenë një dhuratë e mirë për ditëlindje.”