Baby G i është përgjigjur komentuesit që i tha se e ka kopjuar Rina Balajn.

Baby G dhe Rina në konflikt

Baby G dhe Rina në konflikt

Baby G i është përgjigjur komentuesit që i tha se e ka kopjuar Rina Balajn.

Baby G e ka publikuar në Instagram një foto ku shihet me flokët e kuqe dhe komentet e ndjekësve nuk kanë munguar, shkruan lajmi.net.

Një prej tyre i ka shkruar se Rina Balaj e ka kompjuar me ngjyrën e kuqe të flokëve dhe komenti i Baby G nuk ka munguar.

Ajo ia ktheu dhe tha se BabyG e ndjek gjithmonë tredin. Ndryshe edhe këngëtarja Rina Balaj së fundmi i ka bërë flokët e kuqe dhe fansave po u pëlqen shumë.

Ndryshe edhe Baby G ka një kohë që po e mban këtë ngjyrë flokësh.