Balluke ‘false’ si Marina Vjollca

Balluke ‘false’ si Marina Vjollca

Marina Vjollca u bë gati sot për prezantim në emisionin “Klanifornia” në Tv Klan, dhe para nisjes së spektaklit, si gjithnjë, disa poza për foto Instagrami, nuk munguan në llogarinë e saj, njofton Insajderi.

 

View this post on Instagram

 

@elisabettafranchi 😍

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on

Shpeshherë e shohim me flokët e gjatë bionde, të mbledhura, topuz apo me onde, por kësaj here ajo debutoi me balluke.

 

View this post on Instagram

 

Ora 21:00 “Klanifornia”! Jeni ulur para Tv?

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on

Diçka na thotë, se ajo nuk iu përkushtua këtij modeli flokësh me të vërtetë, vetëm se me pak mjeshtëri të floktarit u bë me balluke për këtë mbrëmje.

E gjitha qëndron në një teknikë, qe përfshin mbledhjen e flokëve, krijimin e një topuzi, dhe pjesën e fundme të flokëve ta stilosh si balluke.

Videoja e mëposhtme, ja u prezanton më së miri si të keni balluke false kështu si Marina Vjollca.

Për më tepër, nëse keni menduar që të prisni flokët në balluke, mund të keni mundësinë ta shihni nëse ju shkojnë apo jo para se të bëni ndryshimin final. /Insajderi.com