Bardhi po vjen me një super bashkëpunim

Bardhi po vjen me një super bashkëpunim

Këngëtari i njohur, Bardhi ka arritur që për një kohë të shkurtë të bëhet njëri nga emrat më të kërkuar të skenës muzikore shqiptare.

Ai siç duket nuk e ka ndërmend të ndalët pasi që tashmë ka gati këngën e tij më të re.

Përmes një postimi në Instagram Bardhi ka treguar se të mërkurën do të publikohet kënga e katër nga albumi i tij, i cili është paralajmëruar që do të lansohet që një kohë të gjatë.

Kënga e cila titullohet “ Sa mire po dokesh” do të publikohet në orën 14:00, e cila po vjen në bashkëpunim me Eaz dhe Xen.

“ Sot do të ju prezantojë këngën e katër të albumit, e cila lansohet të mërkurën në orën 14:00. Faleminderit shqipet e Zvicrës që keni qenë pjesë e albumit tonë”, ka shkruar Bardhi në Instagram.

Projekti i fundit i Bardhit është “A je”, i lansuar tri javë më parë. Kënga deri më tani numëron afro 5 milionë klikime në platformën ‘Youtube’./Insajderi.com