Bashkëshorti i Zaimina Vasjarit ka një kërkesë tipike shqiptare

Bashkëshorti i Zaimina Vasjarit ka një kërkesë tipike shqiptare

Klodian Asllani, një biznesmen i suksesshëm por që publiku më së miri e njeh si bashkëshorti i këngëtares, Zaimina Vasjarit, është baba krenar i 3 vajzave – por si duket i mungon edhe një djalë.

Në llogarinë e tij në Instagram ai ka postuar një fotografi me tre vajzat e tij – dy nga martesa e kaluar dhe me vajzën nga martesa me këngëtaren – ku shkruan, “Me gocat e mia personale”, njofton Insajderi.

Ishte ku postimi ku Zaimina i ka lënë bashkëshortin të saj disa ‘emoji zemra’ ku Asllani ia kthen, “Duhet edhe një çun zemra”.

Zaimina më pas reagoi me të qeshura, por thënë sigurt, ndoshta çifti së shpejti edhe mund të bekohen me një tjetër fëmijë – preferueshëm një djalë. /Insajderi.com