“Bashkohen” Ana Kauri dhe Fation Kuqari

“Bashkohen” Ana Kauri dhe Fation Kuqari

Ana Kauri dhe Fation Kuqari, dy ish-konkurrentët e programit ”Përputhen”, kanë publikuar një fotografi së bashku ku shihen të përqafuar me njëri-tjetrin, përcjell Insajderi.

Fotoja është publikuar nga vetë protagonistët në Instagram, përmes së cilës kanë paralajmëruar një bashkëpunim të tyre “Giveaway”.

Pas largimit të Fationit nga programi janë hedhur dyshime se ai mund të jetë në lidhje me bukuroshen nga Berati, por një gjë e tillë nuk është pohuar e as mohuar nga asnjëri nga ta.

Se a do të këtë vetëm bashkëpunim mes tyre apo diçka më shumë mbetet të shihet./Insajderi.com

No description available.