Bearti me dedikim për Tean

Bearti me dedikim për Tean

Çifti më i përfolur në Për’puthen pa dyshim ishin Bearti me Tean.

Debati që shkaktuan janë ende duke u përfolur për foto të tyre në krah të njëri-tjetrit.

Përkundër kësaj, çifti duken se po e shijojnë më së miri lidhjen e tyre.

Së fundi Bearti ka postuar një video në Instagram nën shoqërinë e Teas. Në postim ai shkruan: “Më pëlqeve që herën e parë që hodha sytë tek ty. Unë thashë: Ajo është një Tigër, më përket mua”.

Tea kishte dalë çift me Andin nga emisioni i “Për’puthen”, dhe kishte hedhur poshtë të gjitha akuzat në drejtim të saj për një lidhje të mundshme.

Mirëpo, gjithçka ndryshoi pasi Tea publikoi fotot me ish-konkurretin kosovar, Beart Rexhepi. /Insajderi.com

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Beart Rexhepi (@beartrexhepi)